O nás

Vyrábame obaly, ktoré sú funkčné, chránia a pomáhajú našim zákazníkom predávať ich výrobky.

Spoločnosť OBAL PRINT bola založená v roku 1994 ako rodinná firma so zameraním na ofsetovú tlač a kartonáž. Špecializujeme sa na výrobu:

  • krabíc
  • obalov
  • reklamných pútačov
  • predajných stojanov

z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepeniek zušľachtených dvojfarebným ofsetovou tlačou a následnou povrchovou úpravou. Táto úprava môže byť vykonaná tlačovým lakom, disperzným lakom, UV lakom alebo lamináciou. Tlačíme, kašírujeme aj vysekáváme do formátu B0 (100 x 140 cm). Vykonávame tiež rôzne druhy lepenia krabičiek a kompletizáciu reklamných pútačov. V prípade potreby sme schopní pripraviť grafický návrh vášho budúceho produktu.

V roku 1997 sa spoločnosť presťahovala do vlastného výrobného areálu vo Fryštáku pri Zlíne, kde v súčasnosti pracuje okolo päťdesiatich zamestnancov. Naše obaly sa objavujú aj na zahraničných trhoch ako je Slovensko, Rakúsko, Nemecko a Holandsko. Export tvorí v súčasnosti 30% objemu produkcie a našim cieľom je toto číslo zvyšovať.

V roku 2002 firma úspešne implementovala a certifikovala integrovaný systém manažérstva kvality ISO 9001: 2000, v roku 2011 potom došlo k úspešnému precertifikovaniu podľa normy BS EN ISO 9001: 2008.

Certifikát ISO cz

Certifikát ISO eng

Potrebujete poradiť?

Kontakty