Kompletná výroba obalov

Predtlačová príprava

Príprava dát do tlače spočíva v spracovaní tlačových podkladov tak, aby nedošlo k chybám pri tlači a ďalšej výrobe. V závislosti na type zákazky zaistíme litografie alebo dosky osvietené technologiou CTP.

Správne dodané podklady pre tlač

 

Návrhy konštrukcií obalov

Optimálny tvar obalov a krabíc je navrhovaný pomocou počítačových programov. Na zákmPfe našich dlhoročných skúseností Vám odporučíme najvhodnejší materiál, technológiu výroby a zhotovíme Vám funkčnú vzorku k odskúšaniu tak, aby čo najlepšie spl'ňala požiadavky a potreby daného výrobku. Pri výrobe používame materiály a technológie spĺňajúce najprísnejšie požiadavky na kvalitu a ekológiu.

Katalog Fefco

 

Ofsetová tlač

Ponúkame ofsetovú tlač do formátu B0 (100 x 140 cm) na dvoch ofsetových strojoch. Päťfarebný veľkoformátový hárkový stroj Planeta Varimat P57, ktorým potláčame prírodné aj natierané papiere a lepenky v gramáži od 150 do 600 g / m2. Ďalej vlastníme dvojfarebný tlačový stroj Planeta-P27 SW.

 

Lakovanie a laminácia

Povrchová úprava lakovaním (tlačový, disperzný a UV lak) alebo lamináciou podstatne zvyšuje odolnosť obalu proti znehodnoteniu a zároveň podporuje jeho atraktivitu oživením farieb. Aplikáciu tlačového alebo disperzného laku vykonávame priamo pri tlači, a to celoplošne alebo lokálne. Ponúkame aj plošný UV lak do formátu 120 x 160 cm. Zaistíme tiež povrchovú úpravu parciálnym UV lakom alebo lamináciou.

Lakovacia linka Steinemann UV mat 126/2

Táto lakovacia linka spracuje materiál v maximálnej gramáži od 8 mm hrúbky. Formát lakovania je od 35 x 50 cm do 120 x 160 cm, priemerná rýchlosť stroja je 4.000 hárkov za hodinu. Lakovanie možno aplikovať len celoplošne, je možné použiť klasický lesklý UV lak a lepivý lesklý UV lak.

  • maximálny formát 1200 x 1600 mm
  • spracovanie 120 - 600 g/m2

 

Kašírovanie

Jednou z predností kašírovaných obalov je kombinácia veľmi kvalitnej tlače a pevnostných parametrov vlnitej či knihárskej lepenky. Lepenky kašírujeme na mikrovlnu, dvoj a viacvrstvovú vlnu do veľkosti 100 x 140 cm. Kašírujeme tiež na knihársku lepenku v gramáži od 600 do 1.850 g / m2 a do formátu 100 x 140 cm.

 

Výsek, lepenie a kompletizácia

Našu výsekovú flotilu tvoria tri výsekové stroje, ktoré vysekávajú hárky vo formátoch B0, A0 a B2 akýchkoľvek tvarov. Laserová technológia pri výrobe nožov zaisťuje požadovanú presnosť výseku. Vyseknuté obaly sa skladajú, lepia (jedno, dvoj a trojbodové) a kompletizujú pre prepravu. Odvoz hotových výrobkov realizujeme prostredníctvom našich zmluvných dopravcov.

Obaly, ktoré predávajú
vytvorilo Anything Studio
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie